diéta na chudnutie - ženaAk chceme naozaj schudnúť, musíme pre to ja niečo urobiť. Táto veta hovorí sama za seba, že nestačí len zmena jedálnička, držanie nezmyselných diét, kupovanie tabletiek na chudnutie…

Pre úspešné a naozaj efektné chudnutie je nevyhnutné zapojiť celé telo. To znamená, že nesedíme doma a nesmútime nad tým ako vyzeráme… Je naozaj dôležité urobiť prvý krok a teda presvedčiť sa, že naozaj chcem schudnúť a idem pre to urobiť maximum.

Fyzická námaha je to to najlepšie čo pre svoje telo môžte urobiť… Jednak posilníte svoju vytrvalosť, zhodíte nejaké tie prebytočné tuky a budete mať dobrý pocit z toho, že pre seba niečo robíte.

Chcete schudnúť na bruchu?

Brucho patrí medzi najproblémovejšiu partiu nášho tela. Hľadáme rôzne varianty ako najjednoduchšie a najrýchlejšie schudnúť na bruchu no neúspešne? Jediný spôsob ako schudnúť na bruchu je úprava jedálnička na chudnutie a začať sa hýbať. Doporučujeme na schudnutie brucha vyskúšať tieto cviky na brucho, ktoré Vám môžu pomôcť pri snažení sa o ploché bruško, za ktoré sa už nebudete musieť  skrývať ho pod vrstvami oblečenia.

Chcete mať pevný a krásny zadok?

Je čas kedy pôjdeme relaxovať na kúpalisko alebo k moru. Tu sa ale môže objaviť problém: Hanbíte sa ako vyzerá vaše pozadie? Stačí tak málo a nemusíte sa už viac strachovať čo si dnes oblečiete, len aby ste zakryli Vaše nedostatky. Efektívnym riešením sú cviky a cvičenia na zadok. Svoj zadok si dokonale spevníte a ako bonus schudnete aj nejaké tie prebytočné tukové zásoby.

Ako správne behať?

Beh a behanie je to najjednoduchšie cvičenie na chudnutie, ktoré môžte urobiť pre svoje telo… Nielenže si zlepšíte kondíciu, ale aj zdravie a podporíte metabolizmus. Nepotrebujete žiadne drahé pomôcky, stačí správna obuv a môžete zača. Podrobnosti nájdete v článku ako správne behať plus video.

Máte bolesti chrbtice?

Cvičenia – cviky na fitlopte Vám pomôžu nielen pri bolestiach chrbtice, ktoré sa čoraz viac postihujú aj mladých ľudí ale aj nahradia mnohé drahé stroje a pomôcky pri rôznych cvičeniach na chudnutie a tvarovaní postavy.

Podrobné informácie – Cviky na fitlopte

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie, peknú postavu, super komunita... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!"
facebook skupina Herbalife

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *