Brucho patrí k najzložitejším partiám resp. najťažšie trénovaným partiám čo sa týka schudnutia a následného vyformovania. Je potrebné mu venovať patričný a čas a využiť špeciálne formovacie cviky, ktoré Vám prinášame v nasledujúcom videu.

Na to aby sme schudli a vyformovali si brucho, je potrebné taktiež upraviť svoj jedálniček a začať cvičiť taktiež kardio cvičenia (behanie, bicyklovanie atd…). Schudnúť sa nedá len jedna partia tela, chudneme v podstate na celom tele.

Tieto cvičenia pre mužov zvládnete aj v pohodlí domova.

Ďalšie cviky na brucho pre mužov i ženy nájdete aj na https://cviky.naschudnutie.sk/category/cviky/cviky-brucho

Brucho ale nikdy necvičte každý deň. Je potrebné dodržiavať minimálne dva dni na regeneráciu. Brušné svaly potrebujú dlhší čas na regeneráciu. Ak chcete každý deň, je potrebné cviky mierne upraviť a zjednodušiť aby nedošlo k úrazu.

Cviky na brucho pre mužov – video

https://www.youtube.com/watch?v=RSlS9fAcQyM

Cviky na brucho pre ženy – video

Schudnúť a spevniť oblasť brucha sa dá aj v pohodlí domova. Postačí Vám na to 5 minút intenzívneho cvičenia, ktoré Vám pomôže k plochému a pevnému brušku. Ak začnete tieto cviky robiť  pravidelne, výsledky sa určite dostavia. Samozrejme je potrebné upraviť aj stravu, bez toho to určite nepôjde.

Tieto cviky sú určené skôr na spevnenie a vyformovanie svalstva. Ak chcete schudnúť je potrebné začať najprv s cvikmi na chudnutie

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie, peknú postavu, super komunita... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!"
facebook skupina Herbalife

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *