cviky na bruchoAk chcete mat ploché a pevné bruško musíte nielen začať cvičiť ale aj upraviť svoju stravu.

Ako komplexne schudnúť na bruchu si môžte prečítať na cviky.naschudnutie.sk/schudnutie/ako-schudnut-z-brucha. Nájdete tam kompletný návod ako schudnúť brucho.

“Po desiatich cvičeniach rozdiel cítite, po ďalších desiatich ho vidíte a po tridsiatich máte nové telo” – povedal o metóde jej tvorca Joseph Hubert Pilates.

Celkovo Vám pilates cvičenia spevní svalstvo, budete chodiť vystretí a chrbát vás prestane bolieť. Na stoličke obsedíte oveľa dlhšie bez toho, aby ste sa skrútili ako paragraf. Všetci si budú myslieť, že ste schudli, ale to sa len chrbát a hlava vytiahnu do výšky, plecia budete držať správne a brucho bude ploché.

V tomto článku si ale bližšie priblížime pilates cvičenia na brucho. Brucho patrí k najproblematickejším partiám nášho tela. Určite každý z nás by chcel mať povestné “tehličky” no namiesto toho máme jeden veľký “kváder”.

Dôležitý faktor tu ale hrá taktiež úprava jedálnička na chudnutie. Pretože môžte cvičiť akokoľvek a v konečnom dôsledku sa aj napriek snahe neukážu požadované výsledky.

Na dosiahnutie plochého bruška môžte využiť aj cviky z kategórie cviky.naschudnutie.sk/category/cviky/cviky-brucho

V nasledujúcich videách si môžte pozrieť, ako správne cvičiť pilates cviky na brucho.

Pilates cviky na brucho – video

Pilates cviky na brucho – video

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie, peknú postavu, super komunita... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!"
facebook skupina Herbalife

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *