Adam Goralka - chudnutie, wellness-trenerÚčinné programy na chudnutie, pod mojim osobným vedením. Vysoká úspešnosť chudnutia bez jojo efektu. Pokiaľ naozaj chcete schudnúť, rád Vám pomôžem. Nesľubujem žiadne zázraky na chudnutie, práve naopak, pokiaľ sa chcete zapojiť do programu na chudnutie, mám pre Vás podmienky.

Podmienky úspešného chudnutia:

  1. Snaha – viem že chudnutie a najmä bez jojo efektu vyžaduje snahu. Nehovorím, že chudnutie pod mojím vedením je ťažké, ale bez snahy to nejde. Takže pokiaľ o chudnutí len snívate a nie ste ochotná/ý urobiť nejaké zmeny, tento program na chudnutie nebude pre Vás
  2. Realita – vzhľadom na to, že pomáham ľuďom schudnúť najmä úpravou životného štýlu, resp. postupnou a nenásilnou zmenou stravovacích návykov, nečakajte, že schudnete 10 kíl za mesiac. Priemerne sa pod mojim vedením chudne 3-5 kíl za mesiac.
  3. Dôvera – ak Vám mám pomôcť, musíme si veriť. To znamená, že ak niečo pri chudnutí porušíte alebo pokazíte, povedzte mi to. Každý problém sa pokúsime spoločne vyriešiť, tak aby nás to pri chudnutí nezabrzdilo
  4. Bohužiaľ nie je to zadarmo, za programy sa platí. Ale myslím si, že cena je primeraná. Programy na chudnutie sú individuálne a preto aj cena je rôzna. Začína na sume 30 eur.

Ak ste ochotná/ý splniť tieto podmienky, pozrite si bližšie informácie o programe na chudnutie na mojej stránke wellness-trener.sk   – programy na chudnutie (kliknite).

PS: či už využijete tento program na chudnutie, alebo nie, každopádne Vám želám veľa úspechov pri chudnutí.

                                                                                       Adam Goralka – wellness-trener.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *