Ako schudnúť z brucha? Cviky na brucho sú len časťou úspechu. Preto ak chcete schudnúť z brucha, je potrebné dodržať aj ďalšie zásady

Ak hľadáte iba konkrétne cviky na brucho – ich popis, tak kliknite nacviky na brucho.

Schudnúť na bruchu potrebuje nejeden z Vás. Tak poďme na to – základom úspešného schudnutia z brucha je rozhodnúť sa, že naozaj chcete s tým bruchom niečo robiť (nestačí o peknom bruchu len rozprávať alebo snívať).

Ako teda schudnúť z brucha? Najdôležitejšie sú 3 základné zásady. S nimi sa Vám určite ľahšie podarí schudnúť na bruchu. Pustite sa do toho – určite to zvládnete!!!

Ako schudnúť z brucha? – 3 nevyhnutné zásady

  1. Vybrať si najlepšie cviky na brucho
  2. Prispôsobiť si jedálniček na schudnutie brucha
  3. Byť trpezlivý, resp. vytrvalý – základ ak chcete schudnúť z brucha
  4. Bielkoviny – základ úspechu

 1. Najlepšie cviky na brucho – ako schudnúť z brucha

Ak potrebujete schudnúť na bruchu, tak je veľmi dôležité vybrať si vhodné cviky a následne ich aj správne cvičiť. Pred samotným cvičením brucha je dôležité uvedomiť si ešte jednu vec. Samotné cviky na brucho Vám pneumatiku neodstránia. Preto ani 500 brušákov denne Vám nepomôže schudnúť z brucha podľa Vašich predstáv, pokiaľ nedodržíte všetky 3 zásady chudnutia brucha. Ak aj dodržíte všetky 3 zásady je nevyhnutné ešte povedať, že cielené cviky na brucho Vám síce spevnia brucho, ale pre 100% výsledok je vhodné doplniť aj kondičné cviky,  resp. Viac v článku cviky na brucho.

Asi Vás predchádzajúce riadky nenadchli, ale je to tak – samotné cviky na brucho s Vašim brušným tukom zázraky neurobia. Ale nevešajte hlavu, zmeny v jedálničku na schudnutie brucha, nie sú až také zložité. A pokiaľ sa odhodláte a začnete, tak ani tá trpezlivosť a vytrvalosť nebudú veľkou prekážkou. Prvé pozitívne výsledky Vás nakopnú a nakoniec Vás ešte aj cviky na brucho začnú baviť (možno J) a potom sa Vám určite podarí schudnúť z brucha.

2. Prispôsobenie jedálničku – ako schudnúť na bruchu

Cviky na brucho máme zvládnuté, takže poďme sa pozrieť na jedálniček. Ak chcete schudnúť na bruchu, tak v zásade je potrebné urobiť 3 zmeny (zmien je viac – ale o tom v ďalšom článku). Znížiť príjem sacharidov a uprednostniť zložené sacharidy (ovocie, zelenina, obilniny,..) pred jednoduchými (biely cukor).

Ďalej je na chudnutie brucha dôležité znížiť príjem tukov – vynechať vyprážané, mastné jedlá, sladkosti…. A dôležité je zvýšiť príjem bielkovín  – proteínov. Viac v jedalničku na schudnutie brucha (pripravujeme)

zena s plochym bruchom

3. Trpezlivosť a vytrvalosť – základ ak chcete schudnúť z brucha

Schudnúť na bruchu znamená okrem cvičenia vhodných cvikov a úpravy jedálničku vyžaduje aj trpezlivosť a vytrvalosť. Ale pokiaľ ste ochotný začať cvičiť cviky na brucho a k tomu upraviť si aj jedálniček, tak myslím, že budete aj trpezlivý a že sa Vám určite podarí schudnúť z brucha. Stačí ak vydržíte mesiac, dva alebo tri a potom budete môcť vystaviť svoje pekné, štíhle brucho všetkým na obdiv.

Toto sú tri hlavné zásady, ktoré ak budete poctivo dodržiavať, tak odpovedia na Vašu otázku – „Ako schudnúť z brucha?“. Aj keď to vyžaduje určitú námahu a potreby zmeny vo Vašom zaužívanom spôsobe života, uvidíte že keď sa Vám podarí schudnúť na bruchu, tak pekné brucho niekoľkonásobne vyváži celú Vašu námahu a čas, ktorý ste pre tento cieľ obetovali.

4. Bielkoviny pomôžu znížiť brušný tuk

Ak je vaším cieľom znížiť hmotnosť, tak potom pridanie bielkovín je jednou z najefektívnejšou zmenou, ktorú môžete urobiť pre vaše telo.

Môže vám pomôcť vyhnúť sa opätovnému získaniu váhy. Existujú tiež niektoré dôkazy o tom, že proteín je obzvlášť účinný proti brušnému tuku.

Snažte sa zvýšiť príjem vysoko proteínových potravín, ako sú celé vajcia, ryby, morské ryby, strukoviny, orechy, mäso, mliečne výrobky..

Ak máte problémy so získaním dostatočného množstva bielkovín vo vašej strave, potom kvalitný proteínový doplnok je zdravý a pohodlný spôsob, ako zvýšiť Váš celkový príjem.

 

Súvisiace články:      cviky na chudnutie     cviky na brucho      cviky na boky

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie, peknú postavu, super komunita... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!"
facebook skupina Herbalife

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *