žena muž, cviky, ovocie - kolaz – kópia (10)Aké cviky na doma na chudnutie celého tela sú pre začiatočníkov najvhodnejšie? Nepotrebujete žiadne drahé pomôcky… stačí vám približne 10 minút. Ak chcete cvičenie zintenzívniť môžte pridať jednoručné činky, prípadne flaše naplnené vodou.

Samotné cviky na chudnutie sú síce účinné, ale pre ešte rýchlejšie spaľovanie tukov doporučujeme úpravu jedálnička a zmenu celkového životného štýlu. Začnite sa viac hýbať bicykel, beh, rôzne aktívne športy. Dodržiavanie pitného režimu je samozrejmosťou. Podrobné návody na chudnutie nájdete aj na stránke www.naschudnutie.sk/category/akoschudnut/

Kľúčom úspechu je sebazaprenie a dodržiavanie pravidiel na chudnutie. Nepotrebujete k tomu žiadne doplnky výživy, tabletky, knihy… Stačí sa zdravo stravovať a začať sa hýbať!

Cviky na chudnutie doma – začiatočníci – video

Nasledujúce video je výborné pre začiatočníkov, ktorý chcú začať chudnúť. Cvičenie trvá 10 minút a je zložené z jednoduchých ale aj náročných cvikov. Video  je vhodné pustiť napríklad na tv alebo pc a cvičiť podľa inštruktorky. Správne vykonávanie cvikov je kľúčové v predídený možným zraneniam. Samozrejme ak máte zdravotné komplikácie zvážte vykonávanie jednotlivých cvikov.

Výsledky sa určite dostavia. Držíme Vám palce. (Nezabudnite na jemnú rozcvičku pred a jemný strečing po cvičení.)

Ak ste už pokročilý športovec a sú pre vás tieto cviky na chudnutie príliš jednoduché, určite vyskúšajte nasledujúce video. Ide o mierne náročnejšiu verziu kondičných cvikov na chudnutie.

Cviky sú zamerané hlavne na pálenie tukových zásob v oblasti brucha. Tieto cviky opakujte častejšie a výsledok sa určite dostaví. Okamžité viditeľné výsledky nečakajte… rýchle chudnutie vždy vedie k jojo efektu.

Ďalší článok, ktorý Vám odporúčame pozrieť je cviky.naschudnutie.sk/schudnutie/ako-cvicit-a-schudnut. Chudnutie cvičením je úspešne iba za predpokladu, že zmeníte aj svoje stravovacie návyky. Ak prestanete aktívne cvičiť, je tu vysoké riziko spomalenia chudnutia prípadne Jojo efekt. Áno ten postrach všetkých, ktorý chcú schudnúť. Záleží ale hlavne na Vás či sa dopustite chýb, ktoré značne zvyšujú šancu na jojo efekt. Jedzte zdravo a hýbte sa!

Chudnutie nieje jednorazová činnosť, chudnutie je komplexný proces, ktorý najlepšie začnete práve cvikmi na doma a zemnou stravovania.

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie, peknú postavu, super komunita... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!"
facebook skupina Herbalife

3 thoughts on “Cviky na chudnutie doma – začiatočníci

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *