cviky na bruchoKedy ste si naposledy ráno zacvičili? Ak cvičíte ráno pravidelne, tak klobúk dolu. Ale tých zvyšných 99% z Vás sa okráda o úžasné výhody ranného cvičenia. Možno Vás síce napadne, že prečo by ste mali hneď ráno unaviť svoje telo, keď Vás čaká taký náročný deň? Znie to logicky, ale nie vždy je logika namieste. Jednoducho sa premôžte a zmeňte svoje ranné návyky. Pridajte k nim ranné cvičenie. Ocení to nielen Vaše telo, ale aj duša. A uvidíte, že vďaka rannému cvičeniu bude celý Váš deň krajší.

Dôvody na ranné cvičenie, ktoré Vás presvedčia a urobia šťastnejšími

  1. Spaľovanie kalórií – dôvod najmä pre tých z Vás, ktorí máte nejaké to kilo navyše. Nielenže spálite nejaké kalórie počas samotného ranného cvičenia, ale navyše naštartujete svoje telo a tým spálite viac kalórií aj počas dňa. Takže ak Vás obklopujú nadbytočné tukové vankúšiky, ranné cvičenie ich postupne začne likvidovať
  2. Budete pozitívny – každé ranné cvičenie uvoľní do Vášho tela hormóny šťastia (endorfíny), ktoré Vo vás vyvolajú nielen pocit šťastia, ale aj vnútornej rovnováhy a pohody. Takže vďaka rannému cvičeniu budete jednoducho počas celého dňa šťastnejší. A to sa prejaví nielen v pracovnom, ale i osobnom živote.
  3. Sebaúcta a sebavedomie – nielenže sa ranné cvičenie pozitívne prejaví na Vašej postave a vďaka tomu stúpne Vaše sebavedomie, ale navyše ten pocit, že ste sa prekonali a nevynechali ranné cvičenie Vám dodá vnútornú silu. Jednoducho Vás presvedčí o tom, že dokážete prekonať prekážky a tým si začnete sami seba viac vážiť (sebaúcta) a narastie aj Vaše prirodzené sebavedomie.
  4. Koncentrácia – vaše telo sa vďaka rannému cvičeniu uvoľní, počas cvičenia nebudete rozmýšľať nad rannými problémami, a to Vám dopomôže k lepšej koncentrácii počas celého dňa. Vďaka tomu budete deň využívať efektívnejšie a pravdepodobne budete aj vo svojich činnostiach úspešnejší.
  5. Alebo si nájdite vlastný dôvod: napr. nechcete ráno počúvať manžela/ku, tak si radšej zacvičíte J. Alebo si dajte ranné cvičenie pre dobrý pocit z toho, že prístroj na cvičenie, ktorý ste dostali na sviatok nezapadá prachom J. Alebo…

Každopádne ranné cvičenie Vám prospeje v každom smere. Skoro vôbec nezáleží na tom, či si pôjdete zabehať, alebo budete šlapať na stacionárnom bicykli, alebo či si dáte brušáky, kliky a drepy… Taktiež nezáleží ani na tom, či budete cvičiť 15 minút alebo pol hodiny. Ranné rozhýbanie tela si Vás časom získa a pravdepodobne nebudete chcieť prestať.

Nezabudnite si na zajtrajšie ráno nastaviť budík aspoň o 20 minút skôr!!!

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie, peknú postavu, super komunita... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!"
facebook skupina Herbalife

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *