Chudnutie nikdy nebolo jednoduchšie. Bez toho aby ste museli navštevovať drahé fitness centrum a k tomu si ešte platiť trénera, môžte vyskúšať účinné cviky na chudnutie aj v pohodlí domova. Stačí si nájsť 10 minút voľného času a môžte začať chudnúť.

Cviky na nasledujúcom videu sú kardio zamerania na celé telo a teda chudnete na celom tele. Chudnutie len na jednotlivých partách je mýtus, ktorý žiaľ nieje možný.

Ak si nájdete 10 minút voľného času a budete sa týmto cvikom venovať každý deň, výsledky sa dostavia veľmi rýchlo. Samozrejme strava je v tomto prípade taktiež veľmi dôležitá. Pre maximálnu účinnosť doporučujeme zmeniť jedálniček na chudnutie a tým podporiť metabolizmus chudnutia. Ak chcete schudnúť bez zmeny stravovacích návykov, žiaľ výsledky budú minimálne.

Cviky sú výborné nielen na chudnutie, ale aj na spevnenie už vybudovaného svalstva. Na začiatkoch sa vám 10 minút môže zdať ako celá večnosť. No určite sa vyplatí vydržať až do konca. Vaše telo sa vám odmení . Budete sa cítiť oveľa lepšie a sviežo. Vaša snaha určite nezostane bez povšimnutia a zanedlho aj priatelia a známy pochvália zmenu k lepšiemu.

10 minútové chudnutie – cviky na doma – video

Po odcvičení 10 minútového cvičenia doporučujeme doplniť tekutiny a živiny v podobe stravy na regeneráciu svalstva. Tekutiny doplňujte najlepšie v podobe čistej vody, nebublinkovej minerálnej vody, prípadne čaj. Strava by mala byť bohatá na bielkoviny a samozrejme nesmie chýbať ovocie a zelenina.

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie, peknú postavu, super komunita... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!"
facebook skupina Herbalife

1 thought on “10 minútové chudnutie – cviky na doma

  1. Neviem odkiaľ máte tú ilustračnú foto, ale myslím, že na výbere foto k článkom by ste si mali dať viac záležať, keďže táto foto krásne ukazuje ako sa plank cvičiť nemá, ten prehnutý chrbát je hrôza a akurát si tak človek privodí len problémy s bolesťami chrbta a viac si ublíži ako pomôže, nemali by ste používať takéto obrázky, lebo veľa ľudí čo sa do cvičenia nevyzná to bude považovať za správnu polohu a budú si ubližovať v domnienke ako si pomáhajú.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *