Schudnúť sa dá aj v pohodlí domova bez prístrojov a závaží. Jediné čo k tomu potrebujete je dostatočná motivácia a energiu na cviky, ktoré zaručene spaľujú prebytočné tuky. Nemusíte cvičiť dlhé hodiny. Niekedy je menej viac a to platí ja pri pravidelných kardio cvičeniach, ktoré sú síce krátke ale intenzívne. Začnite už dnes a výsledky sa určite dostavia.

Následné video si pustite na počítači alebo televízií a snažte sa robiť cviky presne ako na videu. Ak nejaké cviky ešte neovládate správne, doporučujeme si precvičiť techniku a až potom sa pustiť do ostrého cvičenia. Nezabúdajte samozrejme na správnu techniku jednotlivých cvičení.

Po cvičení nezabudnite aj na jemný strečing aby ste nemali na ďalšie dni svalovú horúčku (svalovicu). Ďalšie informácie o strečingu nájdete na cviky.naschudnutie.sk/strecing/strecing

Strava – Jedálniček pri cvičení na chudnutie

Čo sa týka stravy, doporučujeme zvýšiť príjem bielkovín a zeleniny. Takže po cvičení si doprajte napr.: kuracie prsia so zeleninovým šalátom.

Samozrejme nezabúdajte aj na pitný režim, ktorý je veľmi dôležitý.

Cvičenie podľa tohto videa doporučujeme nielen na chudnutie, ale aj na spevnenie už vybudovaného svalstva. Začiatky budú ťažké, takisto osvojenie správnej techniky. No na druhý tretí krát už to bude určite lepšie a výsledky na seba nenechajú dlho čakať. Vaše telo sa Vám odmení.

Cardio cviky na chudnutie za 8 minút – video

Tipy cvičení účinné na chudnutie

Kondičné cvičenie – Kondičné cvičenia sú vhodné najmä pre tých, ktorý chcú účinne spaľovať prebytočný tuk, prípadne si vylepšiť zdravie a kondíciu. Kondičných cvičení je neúrekom, vyberte si také, ktoté Vás bude baviť. Podrobné informácie a jednotlivé kondičné cviky nájdete na cviky.naschudnutie.sk/category/kondicnecviky

Cvičenia na konkrétne partie – Ak chcete precvičiť konkrétne partie Vášho tela, musíte si vybrať cviky určené na dané partie. treba si dávať ale pozor aby ste zbytočne “nepresilili” danú partiu. Najvhodnejšie je cvičiť rovnomerne celé telo. Všetky cviky a cvičenia nájdete na cviky.naschudnutie.sk/category/cviky

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie, peknú postavu, super komunita... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!"
facebook skupina Herbalife

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *