cviky-nabruchoSchudnúť na bruchu je náročné iba za tých pdmienok, že cvičíte nevhodné cviky. Ak ale zaradíte tie správne cviky na schudnutie brucha, výslendý efekt na seba nenechá dlho čakať.

Postačí Vám iba 10 minút v pohodlí domova. Týmito cvikmi na brucho precvičíte kompletne celé brušné svalstvo. Desiatky opakovaní brušákov a podobných nie príliš účinných cvikov na brucho je v konečnom dôsledku neúčinný spôsob tvarovania pevného bruška. Menej je niekedy viac!

Cviky na brucho – postačí 10 minút

Na začiatok nezabudnite na rozcvičku… predídete tak možnému nepríjemnému zraneniu. Je vhodné si zaobstarať taktiež aj mäkkú podložku. Neodporúčame robiť cviky priamo na tvrdej podlahe.

Na nasledujúcom videu si môžte pozrieť najúčinnejšie cviky na brucho v pravidelných intervaloch. Cviky vykonávajte presne podľa videa.

Intenzita cvičenia je pri cvikoch na brucho veľmi dôležitá. Preto cviky vykonávame poctivo – pomaly a správne.

Schudnúť lokálne je samozrejme nemožné, to už určite viete. Preto ak chcete schudnúť na bruchu, je potrebné schudnúť celkovo. Úprava stravy je v tomto prípade nutnosťou. A samozrejme aj zvýšená športová aktivita. Ak si myslíte, že schudnúť sa dá iba cvičením, ste na omyle.

Ako schudnúť si môžte pozrieť aj na tejto stránke www.naschudnutie.sk

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie, peknú postavu, super komunita... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!"
facebook skupina Herbalife

1 thought on “10 minútové cviky na brucho – na doma

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *