Vyskúšali ste už mnoho zaručene “účinných” cvikov na brucho, no stále niesu vidieť výsledky v podobe tehličiek na bruchu?
Tento problém má väčšina ľudí, ktorý chcú schudnúť a vytrénovať si brušné svalstvo. Väčšina robí dve veľké chyby pri cvičení.
V prvom rade zvolia cviky, ktoré proste nie sú určené na účinné vybudovanie brušného svalstva. Druhá veľa chyba je počet opakovaní a intenzita. Nielenže máme dojem, že čím viac opakovaní tým lepšie… čo samozrejme nieje pravda.

Takže v krátkosti ak chceme účinne precvičovať a vybudovať brušné svalstvo je potrebné dodržať dôležité pravidlá

  • zvolíme správne a účinné cviky na brucho
  • robíme správny počet opakovaní (pohyb musí byť pomalší a precítený, okolo 8-15 opakovaní)

Je úplne zbytočné robiť desiatky opakovaní, ktoré nesplnia to čo od cvikov na brucho je očakávané. Ak ale urobíme zopár opakovaní s tým, že pohyb vykonávame poctivo, pomaly a precítene, brušné svaly dostanú skutočne zabrať a to práve potrebujeme.

Na videu nižšie nájdete tie najúčinnejšie a najuniverzálnejšie cviky na brucho. Sú načasované aj s prestávkou. Stačí iba 8 minút a zaručene budete cítiť brušné svalstvo.

Potrebujete iba fitness podložka (aby ste sa cítili pohodlne) a vyhradených 8 minút na precvičenie brušného svalstva.
Tieto cviky sú vhodné na cvičenie doma.

Ak máte nadváhu je vhodné zmeniť spôsob stravovania. A máte zvýšený tuk v oblasti brucha, len ťažko si vybudujete viditeľné brušné svalstvo. Prečítajte si návod Ako schudnúť?

8 minútové cvičenie na brucho – video

Schudnúť lokálne je samozrejme nemožné, to už určite viete. Preto ak chcete schudnúť na bruchu, je potrebné schudnúť celkovo. Úprava stravy je v tomto prípade nutnosťou. A samozrejme aj zvýšená športová aktivita. Ak si myslíte, že schudnúť sa dá iba cvičením, ste na omyle.

Ako schudnúť si môžte pozrieť aj na tejto stránke www.naschudnutie.sk

Doporučujeme aj nasledujúce 10 minútové cviky na brucho na doma – video

10 minútové cviky na brucho – na doma

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie, peknú postavu, super komunita... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!"
facebook skupina Herbalife

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *