Chcete efektívne precvičiť svoje brucho zo všetkých uhlov? Využite nasledujúci krátky no intenzívny tréning na schudnutie a posilnenie brušných svalov, ktorý bol navrhnutý tak, že ho môžete vykonávať aj doma a nepotrebujete naň ani veľa času.

Okrem toho, že nemusíte ísť do posilňovne, nepotrebujete ani žiadne špeciálne doplnky. Ďalšou výhodou tréningu je aj v tom, že okrem posilňovania brušného svalstva precvičí aj stred tela čo prispeje k lepšej stabilite počas bežných pohybov. Cvičenie a budovanie svalovej hmoty ma za následok lepšie spaľovanie prebytočných tukových zásob nahromadených po celom tele.

Cviky na videu zaberú menej ako 10 minút. Je pomerne náročné no zaručene účinné nielen na chudnutie ale aj na získanie svalovej hmoty.

Podľa odporúčaní by ste nemali brucho cvičiť každý deň. Je potrebné dodržiavať minimálne den na regeneráciu, pretože brušné svaly potrebujú dlhší čas na regeneráciu.

9 cvikov na chudnutie brucha pre ženy na doma – Video

Na cvičenie nasledujúcich cvikov na schudnutie brucha Vám postačí pohodlné športové oblečenie, mäkká podložka (karimatka) a odhodlanie.

Pred cvičením doporučujeme vykonať krátky strečing a zohriať svalstvo napr.: behom na mieste…

Intenzita cvičenia je pri nasledujúcich cvikoch na brucho veľmi dôležitá. Preto sa snažte cviky na videu vykonávať poctivo – pomaly a technicky správne.

Neprehliadnite ďalšie “cviky na brucho pre ženy na chudnutie

Ak chcete aby ste schudli ďalšie prebytočné kilá doporučujeme prečítať si “Ako začať chudnúť – postup a plán na chudnutie” Chudnutie nieje len o cvičení ale aj o zmene jedálnička resp. životosprávy. Schudnúť lokálne napr. len na bruchu nieje možné – chudne sa podstate z celého tela.

Cviky na chudnutie doma – začiatočníci

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie, peknú postavu, super komunita... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!"
facebook skupina Herbalife

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *