Cvičenie s jednoručkami je zamerané na celé telo. Posilňujeme hlavne ruky, ramená, nohy a brucho. Každý z nás chce mat určite dobre vyzerajúce telo.

Bob Harper nám prináša denné cvičenie s jednoručkami, ktoré zvládneme v pohodlí domova.

Cvičenie trvá dvadsať minút a je silového charakteru. Ak nemáme k dispozícií jendoručky, môžme ich nahradiť  plastovou flašou naplnenou vodou.

Ďalšie cviky na ruky nájdete na cviky.naschudnutie.sk/cviky/cviky-na-ruky/cviky-na-ruky-pre-zeny

Pred každým cvičením by ste sa mali “zahriať” jednoduchými cvikmi, aby ste si nespôsobili náhodné zranenie. Pred cvičením je taktiež potrebné dostať do seba “energiu”… Doporučujeme ovocie ako napríklad banány, ovocie a iné sacharidy…

Taktiež nezabudnite na kvalitné bielkoviny po cvičení – kuracie prsia, ryba, vaječné bielka v kombinácii so zeleninou, ryža, cestoviny, zemiaky.

Dýchanie – pri každom cvičení je nemenej dôležité správne dýchanie. Dýchajte zhlboka a plynulo. Pri uvoľňovaní svalu vydýchnite a pri “napínaní” preveďte nádych.

Počas cvičenia ale aj po cvičení je dôležité doplniť telu stratené tekutiny (doporučujeme čistú neochutenú a neperlivú vodu, prípadne iontový nápoj).

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie, peknú postavu, super komunita... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!"
facebook skupina Herbalife

1 thought on “Cviky pre úplných zaciatočníkov s jednoručkami

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *