piloxingČoraz populárnejšia forma cvičenia zameraná na účinné chudnutie na celom tele. Piloxing nieje bežné cvičenie… vzniklo spojením tanca, pilates a box. Z týchto troch pohybových cvičení sa použilo len to najlepšie a vznikol Piloxing.

Do povedomia sa cvičenie na chudnutie Piloxing dostalo v roku 2013. Za vytvorenie cviku Piloxing stojí Viveca Jensen z Ameriky. Odvtedy sa popularita tohto cvičenia len zvyšuje. Je to skupinové cvičenie… čo znamená, že si užijete zábavu bez nudných stereotypných cvičení.

Piloxing – kombinácia troch cvičení

Pilates – zlepšuje koordináciu pohybov, držanie tela, pevnosť a pružnosť svalov bez nárastu ich objemu… Čítať ďalej “Pilates
Tanec – elegantné pohyby tela
Box – kondícia, spevnenie svalstva a rýchle spaľovanie tukov pri intenzívnom cvičení.

Cvičenie je určené hlavne pre ženy, ktoré potrebujú spáliť prebytočnú energiu efektívne a za krátky čas.

Piloxing výsledok a vplyv na telo a chudnutie

Výsledkom tohto kondičného cvičenia je: posilnenie celého tela, účinné spaľovanie prebytočných tukov, zlepšenie kondície = pevná a štíhla postava.

Piloxing kľúčové výsledky:

  • posilňuje celé telo a buduje štíhlu postavu (tuk ubúda na celom tele)
  • efektívne spaľovanie tukov
  • ploché a pevné bruško
  • zmenšenie objemu stehien a zadku
  • zvyšuje silu a flexibilitu
  • zlepšenie kondície
  • pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém
  • uvoľňovanie endorfínov (hormón šťastia)

Pomalé kontrolované pohyby striedajú energické silné údery – podobné ako pri intervalovom tréningu. Zmeny prebiehajú pomaly a postupne, takže človek má možnosť telo správne nasmerovať.

Piloxing – video

Piloxing cvičenie Vás totálne “zničí”… no zaručený výsledok schudnutia sa dostaví čo nevidieť. Na nasledujúcom videu môžte vidieť, ako treba makať pri cvičení piloxingu. Nieje to prechádzka ružovou záhradou…

Už nevysedávajte toľko za počítačom alebo na gauči pri telke! Tam tie tuky nespálite… Vyskúšajte 30 minút a viac Piloxingu a okamžite pocítite ten rozdiel. Začnite už dnes!

A Tabatu poznáte? Prečítajte si o nej viac “Tabata

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie, peknú postavu, super komunita... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!"
facebook skupina Herbalife

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *