Pilates cviky na pevné a štíhle brucho

cviky na bruchoAk chcete mat ploché a pevné bruško musíte nielen začať cvičiť ale aj upraviť svoju stravu.

Ako komplexne schudnúť na bruchu si môžte prečítať na cviky.naschudnutie.sk/schudnutie/ako-schudnut-z-brucha. Nájdete tam kompletný návod ako schudnúť brucho.

„Po desiatich cvičeniach rozdiel cítite, po ďalších desiatich ho vidíte a po tridsiatich máte nové telo“ – povedal o metóde jej tvorca Joseph Hubert Pilates.

Celkovo Vám pilates cvičenia spevní svalstvo, budete chodiť vystretí a chrbát vás prestane bolieť. Na stoličke obsedíte oveľa dlhšie bez toho, aby ste sa skrútili ako paragraf. Všetci si budú myslieť, že ste schudli, ale to sa len chrbát a hlava vytiahnu do výšky, plecia budete držať správne a brucho bude ploché.

V tomto článku si ale bližšie priblížime pilates cvičenia na brucho. Brucho patrí k najproblematickejším partiám nášho tela. Určite každý z nás by chcel mať povestné „tehličky“ no namiesto toho máme jeden veľký „kváder“.

Dôležitý faktor tu ale hrá taktiež úprava jedálnička na chudnutie. Pretože môžte cvičiť akokoľvek a v konečnom dôsledku sa aj napriek snahe neukážu požadované výsledky.

Na dosiahnutie plochého bruška môžte využiť aj cviky z kategórie cviky.naschudnutie.sk/category/cviky/cviky-brucho

V nasledujúcich videách si môžte pozrieť, ako správne cvičiť pilates cviky na brucho.

Pilates cviky na brucho – video

Pilates cviky na brucho – video

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie i peknú postavu, super komunita,… Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. „Pridaj sa tu!!“

facebook skupina Herbalife

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Cviky na chudnutie-cviky na brucho © 2015 k | Vyhlásenie o zodpovednosti Frontier Theme

Verzia stránky Klasická | Mobilná